pozadi1.jpg
Stránky valašsko-meziříčského klubu věnujícího se RC modelům aut s elektrickým pohonem 1:10, onroad.

Změna vzhledu stránek spojená s přechodem na nový systém administrace

...je to horší (7 | 17%)
Zdravím Vás všechny, RC automodeláře zvlášť.
Při pohledu z okna je asi už všem jasné, že s asfaltem se pro tento rok můžeme rozloučit, ale není třeba si zoufat, protože tak jako minulý rok se nám podařilo zajistit na nedělní dopoledne tělocvičnu, kde si můžeme všichni užít do sytosti dlouhých driftů ...  začínáme každou neděli kolem deváté a balíme ve dvanáct - kdo má zájem určitě přijďte.

Dále bych chtěl vyzvat všechny členy našeho kroužku, aby se dostavili ve středu 21.10 nebo nejpozději 28.10. 2009 do naší klubovny a zaplatili členské příspěvky na letošní rok - výše zůstává jako vloni 300,- kč/člen na rok.

A ještě jedna záležitost - přivítali bychom, kdyby nás kontaktovali kluci, kteří se nám přihlásili do kroužku minulý rok (nejlépe taky ve středu v klubovně), a zatím nebyli na žádné schůzce, a probrali s námi jejich další členství, popřípadě účast na závodech a také nám prozradili jaké mají další plány s jejich rc autíčky ... máme nové nadšence, kteří by si je od vás mohli odkoupit, pokud je už nebudete používat ... bylo by zbytečné, kdyby se vám na ně prášilo na poličkách.

Na viděnou se těší LUBOŠ

 

 

 

 

 

 

 

 

17.10.2009 21:13:10
rcvalmezracing
RC - ValMezRacing
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one